UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH - Fakulta verejnej správy

Skríningové testovanie na COVID-19

UPJŠ v Košiciach pripravuje testovanie svojich zamestnancov, doktorandov a ich rodinných príslušníkov. Skríningové testovanie na UPJŠ bude prebiehať 25.1.2021 a 26.1.2021 vo vstupných priestoroch Lekárskej fakulty UPJŠ na Triede SNP 1 v Košiciach.

Dôležité upozornenie

Študenti a zamestnanci sa so svojimi otázkami týkajúcimi sa epidemiologickej situácie a ochorenia COVID-19 môžu obrátiť na odborníkov na telefónnej linke 0948 283 203.

Na otázky, ktoré súvisia s protiepidemickými opatreniami špecifickými pre FVS UPJŠ študentom a zamestnancom odpovieme, ak nám ich napíšu na fvs-corona-virus@upjs.sk.

ONLINE PREZENTÁCIA

Pozrite si webovú online prezentáciu TU
Reminiscencie na ak. rok 2019/2020
Výučba na UPJŠ v Košiciach začína 21.9.2020 podľa platného rozvrhu hodín. Webová prezentácia slávnostného otvorenia akademického roka 2020/2021 bude prebiehať ONLINE. Rektorské voľno pre študentov nebude v tento deň udelené.