Prejsť na obsah

Pozvánka na AI + Community Masterclass

1minút, 4sekúnd

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Vás pozýva na podujatie organizované v spolupráci s Veľvyslanectvom USA na Slovensku.

Podujatím Vás prevedie Dr Jeannice Fairrer Samani.

O podujatí

AI Masterclass je transformačný vzdelávací zážitok, ktorý prevedie účastníkov a účastníčky zákutiami umelej inteligencie (AI) prostredníctvom pohlcujúceho a komplexného učebného plánu. Plán začína preskúmaním základných princípov AI a následne preniká do strojového učenia, neurónových sietí a algoritmov. Prostredníctvom praktických cvičení účastníci a účastníčky nadobudnú poznatky o programovacích jazykoch používaných pri vývoji AI, ktoré môžu následne uplatniť v reálnom živote.

Kto je Dr Jeannice Fairrer Samani?

Dr Jeannice Fairrer Samani je generálnou riaditeľkou Fairrer Samani Group, globálnej poradenskej firmy, ktorá integruje biznis a IT, a zakladateľkou STEM vzdelávacej iniciatívy „Fifth Wave“. Je odborníčkou na Metaverse/Web3, umelú inteligenciu a strojové učenie, internet vecí a inteligentné mestá. Dr Fairrer Samani učí inžinierstvo a obchod na univerzitách Carnegie Mellon a Santa Clara a podporuje iniciatívu TechWomen Ministerstva zahraničných vecí USA.

20.9.2023
streda

9:30

Minerva
Moyzesová 9