Stretnutie študentov Street law kliniky s dekanom fakulty

Dňa 16.11.2023 prijal našich minuloročných absolventov a absolventky Street law kliniky dekan UPJŠ Právnickej fakulty. Študenti a študentky mali možnosť vo veľmi príjemnej a neformálnej atmosfére diskutovať s pánom dekanom prof. JUDr. Miroslavom Štrkolcom PhD., pani prodekankou pre vzdelávanie doc. JUDr. Simonou Ferenčíkovou, PhD. a vyučujúcou a supervízorkou Street law kliniky JUDr. Danielou Lamačkovou, PhD. o svojom pôsobení, skúsenostiach a prínosoch pôsobenia na tejto klinike. Nakoľko sa študenti a študentky zároveň podieľali aj na ďalších propagačných aktivitách fakulty, pán dekan im poďakoval za ich aktívny prínos k rozvoju a propagácii UPJŠ Právnickej fakulty. Za Pracovisko právnych kliník srdečne blahoželáme!