Úspech študenta Právnickej fakulty v súťaži Ústavného súdu SR

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky vyhlásila pri príležitosti 30. výročia prijatia Ústavy Slovenskej republiky súťaž na tému „Ústava – základný zákon štátu“. Súťaž bola určená pre študentov slovenských vysokých škôl, ktorí sa do súťaže mohli zapojiť esejou alebo odborným článkom.

Slávnostné vyhodnotenie súťaže a odovzdanie cien, spojené s osobným stretnutím a diskusiou s predsedom Ústavného súdu Slovenskej republiky JUDr. Ivanom Fiačanom, PhD., sa uskutočnilo v rámci Dňa otvorených dverí ÚS SR 29. septembra 2022.

Cenu za 1. miesto si z rúk predsedu ÚS SR prevzal Šimon Šoltés, študent 3. ročníka našej fakulty.

K dosiahnutému úspechu mu úprimne blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu fakulty.

Prílohy: Tlačová správa ÚS SR.