Obhájené dizertačné práce v roku 2003

1. RNDr. Erika Szunyogová, rod.Andogová – Anorganická chémia – škol. prof. RNDr. Katarína Györyová, DrSc.
„Príprava a vlastnosti komplexov zinku s bioaktívnymi ligandmi“
obhajoba dňa 27.3.2003 na PF UPJŠ v Košiciach, udelenie PhD. 10.4.2003 VR PF UPJŠ

2. RNDr. Lucia Slovinská – Genetika – škol. prof. RNDr. Eva Mišúrová, CSc.„Latentné cytogenetické poškodenie počene potomkov ožiarených potkanov“
obhajoba dňa 9.4.2003 na PF UPJŠ v Košiciach, udelenie PhD. 10.4.2003

3. RNDr. Vanda Švehlíková – Genetika – škol. prof. RNDr. Eva Čellárová, CSc.„Variabilita zastúpenia flavonoidov v populáciách Chamomilla recutita (L.) Rauschert a antikarcinogénne účinky flavonoidu apigenínu“
obhajoba dňa 9.4.2003 na PF UPJŠ v Košiciach, udelenie PhD. 10.4.2003 VR PF UPJŠ

4. Ing. Katarína Dubayová – Biochémia – škol. doc. RNDr. Jaroslav Kušnír, CSc.„Grafické definovanie biologického materiálu pomocou fluorescenčných spektrálnych matríc“
obhajoba dňa 24.6.2003 na PF UPJŠ v Košiciach

5. RNDr. Eva Valušová – Biochémia – škol. doc. Ing. Marián Antalík, CSc.„ Stabilita proteínov a ich komplexov s glykozaminoglykánmi“
obhajoba dňa 24.6.2002 na PF UPJŠ v Košiciach

6. RNDr. Ján Fedorišin – Jadrová a subjadrová fyzika – škol. RNDr. Jozef Urbán, CSc.
„Strange Particle Production in Lead-Lead Collisions“
obhajoba dňa 27.6.2003 na PF UPJŠ v Košiciach

7. RNDr. Roman Vasky – Diskrétna matematika – škol. doc. RNDr. Peter Mihók, CSc.„Štruktúra reducibilných vlastností grafov“
obhajoba dňa 23.10.2003 na PF UPJŠ v Košiciach