Diskutovali sme o budúcnosti advokácie

Slovenská advokátska komora organizuje sériu diskusných stretnutí so študentmi právnických fakúlt. Vo štvrtok 25. apríla 2024 pokračovala na pôde Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach. Ponúkla študentom našej fakulty prednášku na tému „Súčasné výzvy modernej advokácie“. Aktívna účasť študentov potvrdila, že majú záujem hľadať príležitosti na svoje profesionálne uplatnenie v advokácii. V diskusii mnohí z nich našli odpovede na to, akým spôsobom môžu svoju kariéru naplánovať.

So študentmi právnickej fakulty v posluchárni P1 na Kováčskej 26 diskutovali JUDr. Martin Puchalla, PhD., predseda SAK, doc. JUDr. Ondrej Laciak, PhD., podpredseda SAK, Mgr. Richard Karkó, člen Predsedníctva SAK, Mgr. Zuzana Ondrejková, predsedníčka Revíznej komisie SAK. Diskusiu moderovali prof. JUDr. Miroslav Štrkolec, PhD., dekan fakulty a JUDr. Tomáš Illeš, PhD., regionálny zástupca SAK pre Košický kraj.