Prihlasovanie sa na témy záverečných prác

Oznam pre študentov

2. ročníka denného bakalárskeho štúdia (PB3d)
3. ročníka externého bakalárskeho štúdia (PB4e)
1. ročníka denného magisterského štúdia (PM2d)
1. ročníka externého magisterského štúdia (PM2e)
2. ročníka externého magisterského štúdia (PM3e)

Študenti vyššie uvedených ročníkov si môžu voliť témy záverečných prác – bakalárskej práce a diplomovej práce – v rámci prvého kola od 29.01.2024 od 15.00 hod. do 09.02.2024.

Témy bakalárskych a diplomových prác budú zverejnené v informačnom systéme AIS2 do 26.01.2024, teda ešte pred prihlasovaním sa na témy.

Ak má študent záujem zvoliť si vlastnú tému záverečnej práce, odporúčame kontaktovať vyučujúceho ako zvoleného školiteľa v dostatočnom predstihu pred vypisovaním tém záverečných prác zo strany školiteľov tak, aby školiteľ mohol návrh študenta na voľbu vlastnej témy záverečnej práce včas zohľadniť.

Študent si volí tému záverečnej práce prostredníctvom systému AIS2, kde si študent v sekcii „Záverečné práce – Prehľad zadaní záverečných prác a prihlásenie“ zvolí tému záverečnej práce v rámci tém vypísaných pre AR 2024/2025 (za pomoci filtrovania strediska, t. j. katedry/ ústavu, študijného programu, typu práce, prípadne školiteľa).

Študent, ktorému bude schválených viac tém záverečnej práce, je povinný sa odhlásiť z tej, o ktorú nemá záujem, a to v termíne do 20.02.2024 prostredníctvom referentky príslušnej katedry/ ústavu.

Študenti, ktorým nebude akceptovaná žiadna téma záverečnej práce, alebo študenti, ktorí si v prvom kole žiadnu tému nezvolia, si môžu zvoliť témy záverečnej práce v rámci druhého kola od 21.02.2024 do 23.02.2024, kedy bude uzavreté 2. kolo prihlasovania sa na témy záverečných prác.

Ak sa študent neprihlási na niektorú zo zverejnených tém záverečnej práce, určí mu ju dekan fakulty.

doc. JUDr. Simona Ferenčíková, PhD.
prodekanka pre vzdelávanie