hľadaj
Dnes je 29.08.2014, sviatok/meniny Nikola

Aktuality

Atestácie pedagogických zamestnancov

PF UPJŠ v Košiciach ponúka možnosť prihlásiť sa na prípravné atestačné vzdelávanie k vykonaniu prvej a druhej atestácie z predmetov biológia, chémia, geografia a informatika.
 

viac
Výsledky prijímacieho konania a a pokyny k zápisu na ak. r. 2014/2015
AKTUALIZOVANÉ
viac
Menu akademického roka 2014/2015

Milí študenti,
máte hlad po nových vedomostiach, vďaka ktorým sa stanete atraktívnymi pre Vašich budúcich zamestnávateľov, ľahšie sa uplatníte na trhu práce a zabezpečíte si ružovú budúcnosť? Práve pre Vás sme pripravili jedinečné Menu akademického roka 2014/2015.

viac
Oznam pre uchádzačov o ubytovanie pre študentov prvého ročníka Bc.

V autorizovanej zóne AiS2 si každý uchádzač o ubytovanie môže po prihlásení zistiť, v ktorom zmluvnom zariadení mu bolo pridelené ubytovanie.

viac
H2020-Spoločné technologické iniciatívy

V rámci programu  Horizont 2020  sa  dňa  04.09.2014 uskutoční podujatie Technolog. centra AV ČR v Prahe. Toto podujatie je určené všetkým, ktorí majú záujem dozvedieť sa informácie a spolupracovať na projektoch v rámci Spoločných technologických iniciatív programu H2020.

viac
Brokerage Event Horizon 2020 - Výzkum, Vývoj a Inovace

CVTI SR, BIC Bratislava (Enterprise Europe Network Slovenská republika) spolu so zahraničnými partnermi z Českej a Poľskej republiky organizujú podujatie Brokerage Event Horizon 2020 - Výzkum, Vývoj a Inovace,  ktoré sa uskutoční dňa 02.09.2014 v Ostrave, Česká republika.

viac
Informačný deň LEIT & FET

CVTI SR organizuje informačný deň LEIT & FET venovaný tematickým oblastiam „Vedúce postavenie priemyslu“ a „Budúce a vznikajúce technológie“  programu HORIZONT 2020, ktorý sa bude konať dňa 9. septembra 2014 v Aule Dionýza Ilkoviča Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

viac
Slovenská fyzikálna spoločnosť udelila ceny za vedecké práce mladých fyzikov

Slovenská fyzikálna spoločnosť (SFS) v snahe podporiť vedecko-výskumnú činnosť mladých fyzikov v oblasti základného a aplikovaného výskumu udelila tri ceny za vedecké práce mladých fyzikov, prihlásených do súťaže v roku 2014.
Z Ústavu fyzikálnych vied PF UPJŠ na druhom mieste sa umiestnila RNDr. Jana Čisárová, PhD. a na treťom mieste sa umiestnil  RNDr. Tomaš Lučivianský, PhD.

viac

   logoNSZ.jpg       Informačný portál AiS2                       Centrum pre inovatívne vzdelávanie                  

Posledná aktualizácia: 29.08.2014