hľadaj
Dnes je 05.07.2015, sviatok/meniny Cyril a Metod

Aktuality

Termíny prijímacieho konania na doktorandské štúdium

pre ak. r. 2015/2016 v študijných programoch

viac
Výsledky prijímacieho konania a pokyny k zápisu na ak. r. 2015/2016

výsledky prijímacieho konania na bakalárske štúdium, počet bodov potrebných na prijatie, pokyny k zápisu, pokyny k ubytovaniu... aktualizované

viac
Univerzita bez hraníc - „ Aj hrať sa je veda.”

Do projektu Univerzita bez hraníc sa zapojili pedagógovia z rôznych oblastí lekárskych, prírodovedných, právnych, či filozofických vied našej univerzity. Pre malých účastníkov univerzity pripravili svoj vzdelávací blok aj vybraní zamestnanci jednotlivých ústavov Prírodovedeckej fakulty pod názvom Aj  hrať sa je veda

viac
Historicky prví absolventi Certifikovaných interdisciplinárnych blokov

Dňa 30.06.2015 sa v Historickej aule uskutočnilo slávnostné odovzdanie Certifikátov UPJŠ prvým 106 absolventom Certifikovaných interdisciplinárnych blokov.

viac
Dva vedecké tímy na PF UPJŠ zaradila Akreditačná komisia medzi špičkové vedecké tímy vysokých škôl na Slovensku

Akreditačná komisia, poradný orgán vlády SR, zverejnila dňa 16. júna 2015 výsledky vyhodnotenia návrhov špičkových vedeckých tímov v rámci pilotného projektu „Identifikácia špičkových vedeckých tímov vysokých škôl na Slovensku“. 

viac
Menu akademického roka 2015/2016

Milí študenti, máte hlad po nových vedomostiach, vďaka ktorým sa stanete atraktívnymi pre Vašich budúcich zamestnávateľov a ľahšie sa uplatníte na trhu práce? Práve pre Vás sme opätovne pripravili Menu akademického roka 2015/2016.

viac
Úspech študentov PF UPJŠ na Česko – Slovenských konferenciách ŠVOČ v informatike a didaktike informatiky

V dňoch 27. – 29. 5.2015 sa na pôde Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave konal 16. ročník Česko – Slovenskej ŠVOČ v matematike a informatike. Vyhlasovateľom súťaže boli Slovenská matematická spoločnosť JSMF a Česká matematická spoločnosť JČMF. K oceneným študentom sa zaradili aj dvaja naši študenti Štefan Bocko (2. miesto) a Miroslav Opiela (3. miesto)

viac
Príprava slovenského družstva na medzinárodnú fyzikálnu olympiádu

V dňoch 8. - 19. 06. 2015 sa v laboratórnych priestoroch Ústavu fyzikálnych vied PF UPJŠ uskutoční príprava slovenského reprezentačného družstva vybraných študentov stredných škôl na medzinárodnú fyzikálnu olympiádu (MFO), ktorá sa uskutoční v dňoch 5. - 12. 07. 2015 v indickom Bombaji. 

viac

   logoNSZ.jpg       Informačný portál AiS2                       Centrum pre inovatívne vzdelávanie                  

Posledná aktualizácia: 03.07.2015