Prejsť na obsah

lms.upjs.sk: Často kladené otázky

3minút, 31sekúnd

Do lms.upjs.sk sa prihlasujete cez tlačidlo vo vrchnej (alebo spodnej) časti stránky.

Následne budete presmerovaný(á) na autentifikačný server AiS2, kde vyplníte prihlasovacie údaje ako do AiS2 a po kliknutí na Prihlásiť Vás systém automaticky presmeruje späť na stránku lms.upjs.sk

Prekontrolujte si doručenú poštu v e-mailovom konte, ktoré máte registrované v systéme AiS2. Niekedy sa stane, že potvrdzovací e-mail skončí ako nevyžiadaná správa v SPAMovom koši. V prípade, že po kontrole nenájdete potvrdzovací e-mail, napíšte na lms @ upjs.sk


V tomto prípade je chyba na strane údajov zaevidovaných v AiS2 (napr. chýbajúca e-mailová adresa ako primárna adresa, existujúce duplicitné konto v e-prihlaske). Kontaktujte administrátorov AiS2 pre Vaše pracovisko/fakultu).

V tomto prípade je chyba v rozdielnosti údajov zaevidovaných v AiS2 a lms.upjs.sk (napr. rozdielna e-mailová adresa, používateľské meno). Kontaktujte administrátora na lms@upjs.sk.te administrátorov AiS2 pre Vaše pracovisko/fakultu).

Pravdepodobne je problém s vypršaním (exspiráciou) hesla. Prihláste sa do AiS2 a zmeňte si heslo. Prihláste sa do lms.upjs.sk s novými prihlasovacími údajmi.
Ak máte problémy s prihlásením sa do AiS2, kontaktujte administrátorov AiS2 pre Vaše pracovisko/fakultu).

V súlade s pravidlami UPJŠ (Príkaz rektora č. 12/2015) používajte pre pracovné a študijné účely na UPJŠ výlučne univerzitnú e-mailovú adresu (meno.priezvisko@upjs.sk príp. id@student.upjs.sk). V prípade, že použijete inú adresu, musíme overiť Vašu identitu čo predĺži vybavenie Vašej požiadavky.

Na univerzite je zavedený systém jednotného prihlasovania sa. Stačí sa prihlásiť do jednej aplikácie a ďalšie (ktoré sú napojené na systém) už prihlásenie nevyžadujú.
V prípade, že sa prihlasujete cez zariadenia so spoločným prístupom (napr. učebne, počítač v spoločnej domácnosti, internáte), odporúčame po skončení práce a odhlásení sa z lms.upjs.sk (aj ďalších portálov) uzavrieť prehliadač.

Problém je nesúlad v zaevidovaných údajoch študentská a zamestnanecká e-mailová adresa. Napíšte na lms @ upjs.sk a opíšte svoj problém s pripojením pôvodnej a novej adresy. Rovnaký postup je potrebné dodržať aj v prípade zmeny priezviska a e-mailovej adresy z dôvodu zmeny rodinného stavu.

Súčasná zmena používateľského mena a e-mailovej adresy spôsobila, že Vás systém lms.upjs.sk identifikoval ako nového používateľa. Bolo Vám vytvorené nové konto, ktoré neobsahuje pôvodné zápisy do kurzov. V prípade záujmu o spojenie pôvodného a nového konta napíšte na lms @ upjs.sk.


Študuj na UPJŠ