Otvorte si cestu do sveta dát a matematiky na Data Day a Math Open Day

Dňa 17.2.2024 sa na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach uskutočnia dve podujatia – Data Day a Math Open Day. Pre všetkých, ktorí majú radi dáta či matematiku je tu príležitosť získať nové poznatky a zážitky.

Data Day: Odhaľte tajomstvá dát a umelej inteligencie!

Program Data Day je navrhnutý pre všetkých, ktorí majú radi prácu s dátami a chcú sa dozvedieť niečo nové o fungovaní umelej inteligencie. Účastníci budú mať príležitosť vypočuť si zaujímavú prednášku, zapojiť sa do workshopov a kvízu.

Math Open Day: Matematika – kľúč k nekonečným možnostiam!

Pre všetkých, ktorých zaujíma matematika a jej štúdium pripravujeme Math Open Day. Čakajú vás zaujímavé prednášky, workshopy, možnosť spoznať naše priestory. Budete sa môcť porozprávať s našimi študentmi, či dozvedieť sa viac o možnostiach v ďalšom zamestnaní, ktoré vám štúdium matematiky umožní. Vítaní sú aj všetci matematickí nadšenci, ktorí sa chcú zúčastniť súťaže v riešení logických úloh a vyhrať zaujímavé ceny.