Študenti UPJŠ sa lúčili s letným semestrom

V pondelok 29. apríla 2024 sa študenti zo všetkých fakúlt Univerzity Pavla Jozefa Šafárika lúčili s letným semestrom v areáli Filozofickej fakulty na Moyzesovej ulici. Rozlúčku otvoril pán rektor prof. MUDr. Daniel Pella, PhD. spolu s prorektorkami Dr. h. c. prof. Mgr. Slávkou Tomaščíkovou, PhD., prof. RNDr. Renátou Oriňákovou, DrSc. a JUDr. Ľudmilou Elbert, PhD., univerzitnou docentkou.

Táto akcia UPJŠ patrila k mimoriadne vydareným. Študenti z univerzitných spolkov pripravili pre svojich spolužiakov pestrý program, v ktorom nemohli chýbať obľúbené aktivity ako vedomostný kvíz, rôzne súťaže či tombola. Lúčenie so semestrom sa nieslo v duchu westernového ródea, čo dokazoval mechanický býk, s ktorým si mnohí študenti zmerali sily. Programom rozlúčky so semestrom študentov sprevádzal Študentský rozhlas Košice, ktorý celú akciu dotváral aj príjemnou hudbou. Nechýbal ani chutný guláš a nápoje pre študentov grátis.

Pozrite si fotogalériu z podujatia!