Rektor UPJŠ prijal študentov pri príležitosti Dňa študentstva

Dňa 16. novembra 2016 prijal rektor UPJŠ v Košiciach prof. RNDr. Pavol Sovák, CSc. študentov fakúlt našej univerzity – lekárskej, prírodovedeckej, právnickej, filozofickej, fakulty verejnej správy a ústavu telesnej výchovy a športu, aby im zablahoželal k ich aktívnej a úspešnej reprezentácii našej alma mater a udelil im za túto činnosť mimoriadne štipendium. Podujatie sa uskutočnilo pri príležitosti Dňa študentstva v priestoroch budovy Minerva na Moyzesovej ul. v Košiciach za účasti prorektorky pre vysokoškolské vzdelávanie prof. Ing. Márie Marekovej, CSc., dekanky Právnickej fakulty doc. JUDr. Gabriely Dobrovičovej, dekanky Fakulty verejnej správy doc. JUDr. Márie Hencovskej, CSc., dekanky Filozofickej fakulty prof. PhDr. Oľgy Orosovej, CSc., dekana Prírodovedeckej fakulty doc. RNDr. Gabriela Semanišina, PhD. a riaditeľky Ústavu telesnej výchovy a športu Mgr. Aleny Bukovej, PhD.  V priateľskej atmosfére diskutovali nielen o aktuálnej situácii v rezorte vysokého školstva, ale aj o úspechoch a plánoch študentov do najbližšej budúcnosti.

Zoznam ocenených študentov

Lekárska fakulta Ivana Hudáková
  Martin Vrško
  Joaquim Maria de Santa Cruz Ribeiro Ventosa
Prírodovedecká fakulta Marek Semjan, Bc.
  Richard Stano
  Jana Hovancová, Bc.
Právnická fakulta Christián Burják, Bc.
  Radoslav Kič, Bc.
Fakulta verejnej správy Diana Hudáková, Bc.
  Ľudmila Petríková, Bc.
  Filip Ondrej, Bc.