UPJŠ poskytuje analýzu pre aplikáciu metód strojového učenia a umelej inteligencie

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach spustila v rámci konzorcia EDIH CASSOVIUM (Európske centrum digitálnych inovácií v Košiciach) novú službu nazvanú „Spracovanie analýzy pre aplikáciu metód strojového učenia a umelej inteligencie“ pre firmy a organizácie s ambíciou napredovať v oblasti digitalizácie a inovácií.

Tím našich expertov ponúka bezplatnú pomoc organizáciám a podnikom v oblasti využitia strojového učenia a umelej inteligencie. Ich odbornosť a skúsenosti umožňujú firmám efektívne využívať pokročilé technológie na optimalizáciu operácií a dosahovanie lepších výsledkov pomocou sofistikovaných nástrojov.

Inovatívna služba „Spracovanie analýzy pre aplikáciu metód strojového učenia a umelej inteligencie“ je dôležitým krokom v poskytovaní podpory v oblasti digitálnej transformácie. Ponúka pre firmy možnosť využiť moderné technológie pre dosiahnutie lepších výsledkov a jej výhodou je:

• zvýšená efektivita procesov
  • zlepšenie produktov a služieb
  • nové príležitosti pre rast a inovácie
  • konkurenčná výhoda

„Veríme, že táto iniciatíva pomôže podnikom posunúť sa vpred a dosiahnuť nové úspechy prostredníctvom využitia moderných technológií,“ konštatoval vedúci kancelárie EDIH CASSOVIUM Ing. František Lenárt.