Deň otvorených dverí 2024

8. februára 2024
Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach, Trieda SNP 1, Košice

Jedinečná príležitosť zistiť množstvo nových informácií o štúdiu vašich snov!

Už vo štvrtok 8. februára 2024 sa od 9:00 otvoria brány Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach pre všetkých študentov stredných škôl, ktorí cítia, že medicína, ošetrovateľstvo, fyzioterapia či laboratóriá sú pre nich to pravé! Skvelý program plný informácií z oblastí anatómie, chirurgie, zubného lekárstva a fyzioterapie doplnia návštevy špičkových pracovísk našej – vašej fakulty.

Čakajú na vás Centrum simulátorovej a virtuálnej medicíny, Laboratórium výskumných biomodelov, Združená tkanivová banka ale aj Ústav ošetrovateľstva, spolky našich študentov, ktoré vás pozvú na kávu a ukážu, že pobyt na fakulte nie je len o učení, či Univerzitná knižnica. Na záver vyžrebujeme troch šťastlivcov a oceníme ich za to, že si k nám otvorili dvere k ich budúcnosti.