Rektor UPJŠ v Košiciach ocenil študentov pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu

Stretnutie študentov s rektorom UPJŠ prof. RNDr. Pavlom Sovákom, CSc. pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu sa uskutočnilo v pondelok 14. novembra 2022 o 17.00 hod. vo veľkej zasadačke Rektorátu UPJŠ v Košiciach za prítomnosti prorektora pre vysokoškolské vzdelávanie, akademické tradície a obrady prof. PaedDr. Martina Pekára, PhD. a predsedníčky akademického senátu UPJŠ doc. JUDr. Renáty Bačárovej, PhD., LL.M.
Rektor prof. Pavol Sovák ocenil študentov za mimoriadne študijné výsledky a vzorný prístup k štúdiu, za aktívnu účasť na popularizačných a vzdelávacích podujatiach, za mimoriadnu pomoc v procese zosúlaďovania študijných programov, za vynikajúce športové výsledky, za vynikajúce výsledky a reprezentáciu univerzity na rôznych študentských súťažiach, za prípravu sprievodcu pre prvákov, univerzitného newslettra a organizáciu študentských podujatí či za aktívne členstvo v rôznych univerzitných študentských organizáciách a spolkoch. Všetci ocenení študenti svojimi aktivitami výrazne prispeli k rozvoju a šíreniu dobrého mena UPJŠ.

Ocenení z Lekárskej fakulty

Daniela Vargová
Tomáš Matta
Simona Čečková

Ocenená z Ústavu telesnej výchovy a športu
Janka Kurucová

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a želáme im veľa ďalších úspechov počas aj po skončení štúdia.