Riešenia štátnej pomoci pre spoluprácu firiem a univerzít a štúdia uskutočniteľnosti projektu CNIC

11. mája 2023
Nám. Maratónu mieru 2, Košice
13:30

Tím projektu CassTech predstaví 11. mája 2023 od 13:30 hod., v priestoroch Východoslovenského múzea na Námestí Maratónu mieru 2, riešenia štátnej pomoci pre spoluprácu firiem a univerzít a štúdiu uskutočniteľnosti projektu Košického klastra nového priemyslu (Cassovia New Industry Cluster – CNIC). Prezentácia, prvá svojho druhu na Slovensku, bude tematicky rozdelená na dve časti.

• Prezentácia metodiky využívania výskumnej infraštruktúry na hospodárske účely (v anglickom jazyku)
  • Prezentácia štúdie uskutočniteľnosti projektu CNIC (v slovenskom jazyku)

Účasť na prezentácii prisľúbili predstavitelia zakladajúcich členských organizácií, partneri projektu CNIC z priemyslu, vedecko-výskumní pracovník, zástupcovia obchodných komôr a ďalšie významné osobnosti.

Registrácia na prezentáciu možná prostredníctvom formulára do 8. mája 2023.

POZVÁNKA