Veľkonočná zbierka potravín pre ľudí v núdzi

11. - 25. marca 2024
UPJŠ v Košiciach, zberné miesta

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach vyhlasuje Veľkonočnú zbierku trvanlivých potravín pre ľudí v núdzi, ktorá bude odovzdaná riaditeľovi Oázy Petrovi Gombitovi na Zelený štvrtok. Prispieť môžete od 11. marca do 25. marca 2024 na nasledujúcich zberných miestach:

Rektorát: Šrobárova 2 (prízemie, pri vrátnici)
Lekárska fakulta: Trieda SNP, hlavná budova (prízemie, pri vrátnici)
Lekárska fakulta: Šrobárova 2, Ústav anatómie (prízemie)
Lekárska fakulta: Rastislavova 43 (X. Pavilón, vestibul pred jedálňou UNLP, pod nástenkou)
Prírodovedecká fakulta: Šrobárova 2, Ústav biologických a ekologických vied (prízemie, pri vrátnici)
Prírodovedecká fakulta: Moyzesova 11, Ústav chemických vied (prízemie, pri vrátnici)
Prírodovedecká fakulta: Park Angelinum 9, Ústav fyzikálnych vied (prízemie, pri vrátnici)
Prírodovedecká fakulta: Jesenná 5, Ústav matematiky (prízemie, pri vrátnici)
Botanická záhrada: Mánesova 23 (prízemie, pri vrátnici)
Právnická fakulta: Kováčska 26 (prízemie, pri vrátnici)
Právnická fakulta: Kováčska 30 (prízemie, pri vrátnici)
Fakulta verejnej správy: Popradská 66 (prízemie, pri vrátnici)
Filozofická fakulta: Moyzesova 9, Budova Sokrates (prízemie, pri jedálni)
Filozofická fakulta: Moyzesova 9, Budova Minerva (prízemie, pri kaviarni)
ÚTVŠ: Ondavská 21 (prízemie, pri vrátnici) – Študentské domovy a jedálne: Internát Medická 4 (prízemie, pri vrátnici)
Študentské domovy a jedálne: Internát Medická 6 (prízemie, pri vrátnici)

Prosíme Vás o prejav spolupatričnosti s núdznymi poskytnutím trvanlivých potravín ako je ryža, múka, cestoviny, koreniny, konzervy, dochucovadla, káva, čaj, balené nápoje a iné požívatiny.

Zároveň ponúkame možnosť poskytnúť obyvateľom Oázy v Bernátovciach aj typické veľkonočné potraviny ako sú vajcia, údeniny a syry. Keďže sa jedná o potraviny vyžadujúce umiestnenie v chladiacom zariadení, tieto je potrebné priniesť osobne v dňoch 25. – 26. marca 2024 v čase medzi 8. a 14. hodinou na Rektorát UPJŠ – Referát marketingu a dizajnu (budova Rektorátu na Šrobárovej 2, trakt vedľa vrátnice, miestnosť č. 38).

Ďakujeme Vám veľmi pekne za prejav ľudskosti a ochotu pomáhať!