hľadaj
Dnes je 20.09.2014, sviatok/meniny Ľuboslav Ľuboslava

Aktuality

Promócie absolventov magisterského štúdia a rigorózneho konania

Termín: 10. októbra 2014
Miesto: Aula LF UPJŠ, Tr. SNP 1

viac
Medzinárodná konferencia UVP TECHNICOM

Dňa 7. októbra 2014 v Hoteli Centrum, Južná trieda 2/A, Košice v čase od 9:00 h sa uskutoční   2. konferencia organizovaná v súvislosti s riešením projektu Univerzitný vedecký park TECHNICOM pre inovačné aplikácie s podporou znalostných technológií (UVP TECHNICOM) pod názvom Modely fungovania vedeckých parkov: skúsenosti a príležitosti pre slovenské vedecké parky a centrá

viac
Regionálne úvodné sústredenie k TMF - Turnaju mladých fyzikov

Dňa 26. 09. 2014 sa v posluchárni SA1A1  uskutoční stretnutie družstiev zapojených do prípravy na  Turnaj mladých fyzikov.  Pracovníci Oddelenia didaktiky fyziky a doktorandi TVF pripravili odporúčania a ukážky k riešeniam 17 úloh nového ročníka súťaže, ktoré budú počas úvodného sústredenia diskutované.

viac
Cena rektora udelená v roku 2014

Pri príležitosti slávnostného otvorenia nového akademického roka 2014/2015 bola v súlade s ustanoveniami Štatútu Ceny rektora Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach za významný prínos učiteľov a vedeckých pracovníkov Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v oblasti vedy a výskumu udelená Cena rektora prof. RNDr. Viliamovi Geffertovi, DrSc., za získanie viacerých prelomových vedeckých výsledkov a významnú publikačnú činnosť v oblasti teoretickej informatiky.

viac
Program štipendií Karpatskej nadácie formou finančnej podpory štúdia študentov v ak. r. 2014/2015

Karpatská nadácia v spolupráci s T-Systems Slovakia  s. r. o. vyhlasuje Program štipendií T-Systems Slovakia umožňujúci študentom  získať podporu vo  výške 1400 EUR na štúdium v akademickom roku 2104/2015.

viac
Slovenská cesta do mikrokozmu

(CERN – 60 rokov európskej integrácie v časticovej fyzike)
08. – 26. 09. 2014, Slovenské technické múzeum, Hlavná 88, Košice

viac
Oznam pre uchádzačov o ubytovanie pre študentov prvého ročníka Bc.

V autorizovanej zóne AiS2 si každý uchádzač o ubytovanie môže po prihlásení zistiť, v ktorom zmluvnom zariadení mu bolo pridelené ubytovanie.

viac

   logoNSZ.jpg       Informačný portál AiS2                       Centrum pre inovatívne vzdelávanie                  

Posledná aktualizácia: 19.09.2014