hľadaj
Dnes je 09.10.2015, sviatok/meniny Dionýz

Aktuality

Deň otvorených dverí UPJŠ

Dňa 9. októbra 2015 sa v budove SOKRATES, nachádzajúcej sa v areáli UPJŠ, uskutoční univerzitný Deň otvorených dverí. Pozvaní sú všetci záujemcovia o štúdium, pedagógovia, rodičia ako aj priaznivci našej univerzity.

viac
START – UP SPACE .....iba nápad nestačí

Dňa 14. októbra 2015 sa uskutoční prvé zo série neformálnych stretnutí s úspešnými podnikateľmi a odborníkmi z rôznych priemyselných oblastí, ktorí majú skúsenosti s podnikaním.

viac
Študentské pomocné vedecké sily

Vedenie PF UPJŠ sa rozhodlo podporiť študentov, ktorí chcú aktívne spájať svoj voľný čas so vzdelávaním a vedeckou prácou v odbore, ktorý sa rozhodli študovať.
Od akademického roka 2015/2016 bol dekanom PF UPJŠ zavedený štatút Študentských pomocných vedeckých síl. V akademickom roku 2015/2016 bude z rozpočtu fakulty podporených 10 pozícií.

viac
Prémie Literárneho fondu

Výbor Sekcie pre vedeckú a odbornú literatúru a počítačové programy Literárneho fondu SR udelil, na základe odporúčania odborných porôt, na svojom zasadnutí dňa 24. 09. 2015 prémie za najlepšie práce ŠVK v ak. r. 2014/2015

viac
Európska noc výskumníkov 2015 – festival vedy

Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied, portálom EurActiv.sk a Centrom vedecko-technických informácií SR zorganizovala už 9. ročník najväčšieho festivalu vedy na Slovensku s názvom Európska noc výskumníkov.

viac
EXTRAPOLÁCIE 2015 – výstava o histórii i budúcnosti IT

Slovenská spoločnosť aplikovanej kybernetiky a informatiky (SSAKI) v spolupráci s Výpočtovým strediskom SAV, Slovenským technickým múzeom v Košiciach, Technickou univerzitou v Košiciach a Univerzitou P. J. Šafárika v Košiciach, Prírodovedeckou fakultou pripravili jedinečnú výstavu s názvom EXTRAPOLÁCIE 2015.

viac
Seminár doktorandov venovaný akademikovi Kolomanovi Boďovi

V dňoch 8. a 9. septembra 2015 sa v Košiciach konal jubilejný 10. seminár doktorandov venovaný pamiatke akademika Kolomana Boďu. Doktorandi pred odbornou porotou a kolegami prezentovali vlastné aktivity a výsledky svojho výskumu.

viac
Americká spoločnosť eZuce Inc. uzatvorila dohodu o partnerstve s Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

"eZuce Labs na UPJŠ" v Košiciach sa stáva novou adresou inovácie produktu Viewme, ktorý je špičkou vo svojej oblasti. eZuce Inc., poskytovateľ otvorených vizuálnych kolaborácii a riešení unifikovanej komunikácie (UC) pre firmy a poskytovateľov služieb, dňa 15.septembra 2015 oznámil, že uzatvára dohodu s Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

viac

   logoNSZ.jpg       Informačný portál AiS2                       Centrum pre inovatívne vzdelávanie                  

Posledná aktualizácia: 08.10.2015