Deň otvorených dverí na Právnickej fakulte UPJŠ v Košiciach – pozvánka

Vážení záujemcovia o štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach,

pozývame Vás na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, ktorý sa uskutoční v priestoroch Právnickej fakulty UPJŠ na Kováčskej 26 v Košiciach dňa 24. februára 2016 (streda) v čase 10,30 – 13,00 hod.

PROGRAM:
10.30 hod. predstavenie fakulty, možností štúdia, zahraničných študijných pobytov a sociálneho zabezpečenia študentov
11.00 hod. Street Law klinika (Kde sú hranice slobody prejavu tlače?) a Klinika občianskeho práva (Problémy so susedmi: ako sa právne brániť?)
11.40 hod. semináre z Trestného práva hmotného, Medzinárodného práva verejného a Dejín štátu a práva na Slovensku

Sprevádzať Vás budú členovia vedenia fakulty a ďalší vysokoškolskí učitelia. Pre uchádzačov o štúdium budú pripravené propagačné materiály o fakulte a možnostiach štúdia.

Tešíme sa na stretnutie s Vami,

doc. JUDr. Gabriela Dobrovičová, CSc. – dekanka Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach

Dôležité termíny:

PRIJÍMACIA SKÚŠKA sa koná:
denná forma – 11. júna 2016
priemer do 1,3 (vrátane) – bez prijímacej skúšky
externá forma – bez prijímacej skúšky

Intenzívny prípravný kurz na akademický rok 2016/2017 začína od 27. februára 2016

TERMÍN pre podávanie prihlášok:
Denná forma: do 31. marca 2016
Externá forma: do 30. apríla 2016