Na Family Safety Day 2018 nechýbala ani Univerzita Pavla Jozefa Šafárika

Už po siedmykrát sa v U.S. Steel Košice uskutočnil Family Safety Day. Aj v sobotu 2. júna 2018 niesol podtitul „Kde pracuje môj otec, moja mama?“. Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach si pre zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice, jej dcérskych spoločností a ich rodiny pripravila mnohé zaujímavé lákadlá. V stánku UPJŠ v Košiciach sa záujemcovia mohli dozvedieť užitočné informácie o pestovaní rastlín či okrasných drevinách v záhradnej tvorbe. Mnohí návštevníci si nenechali ujsť ukážku živočíchov žijúcich v pôde či „zelenú oázu“ v blízkosti stanu UPJŠ v Košiciach. Okrem toho si mohli návštevníci v tombole zasúťažiť o voľné vstupenky do Botanickej záhrady UPJŠ v Košiciach alebo o sadu rastlinného materiálu na ďalšie pestovanie. Deti si sobotné chvíle užili pri vytváraní megabublín, maľovaní na tvár, balónoch, discgolfe a ďalších pohybových aktivitách.