Google karavan príde po prvýkrát do Košíc

Počas Týždňa vedy a techniky môžete stretnúť Google aj na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. V rámci svojej Roadshow zavíta na univerzitu v utorok 6. novembra 2018 od 16:00 do 17:30, kedy sa uskutoční prednáška na tému:Čo je AI a ako ju začať využívať v marketingu. Prednášateľom bude Head of Marketing v spoločnosti SOS Electronics Rastislav Talárovič a dve Googlerky Martina Sokolíkova a Mária Takáčova. Prednáška sa uskutoční v Aule Kostlivého, na Ulici Dr. Kostlivého 1. V prípade záujmu sa nezabudnite registrovať (počet miest je limitovaný) na tomto mieste.

Okrem prednášky môžete navštíviť aj karavan Grow with Google pred aulou, v ten istý deň od 14:00 do 18:00, kde môžete stretnúť Googlerov, ambasádorov a trénerov Grow with Google. Okrem dobrej kávy vám odborníci radi poskytnú informácie o vzdelávaní a kariére a môžete si aj zasúťažiť.

Viac informácií nájdete vo FB evente alebo v programe.