Vyhodnotenie súťaže „Vytvor logo“

Vedenie UPJŠ v Košiciach na svojom zasadnutí dňa 3. 12. 2018 vyhodnotilo súťaž o vytvorenie loga pri príležitosti 60. výročia vzniku UPJŠ v Košiciach, ktoré sa bude v kalendárnom roku 2019 používať v grafickom spracovaní internej a externej komunikácie v súlade s Dizajn manuálom UPJŠ v Košiciach. V termíne do konca novembra 2018 bolo doručených spolu 28 návrhov z radov študentov a zamestnancov univerzity, ktorým týmto vyjadrujeme poďakovanie za ich účasť v súťaži.

Autor víťazného návrhu loga:

Bc. Radovan Holota
Prírodovedecká fakulta UPJŠ v Košiciach

Zároveň boli ocenení autori troch ďalších návrhov lôg za ich kreatívny prístup, originalitu a vizuálnu atraktívnosť:

• Mgr. Andrea Dohovičová, Univerzitná knižnica
  • Bc. Martina Pivarníková, Prírodovedecká fakulta
  • Bc. Ivana Ribárová, Filozofická fakulta

Rektor UPJŠ prof. RNDr. Pavol Sovák, CSc. prijal víťaza súťaže a ostatných úspešných autorov lôg v pondelok 17.12.2018 a zaželal im veľa ďalších študijných a pracovných úspechov. Stretnutie sa uskutočnilo v priestoroch kancelárie rektora za účasti prorektora prof. PhDr. Jána Gbúra, CSc. a kancelárky Mgr. Adriany Sabolovej.