Mňa sa to (ne)týka

Svetový deň duševného zdravia sa blíži a pri tejto príležitosti Univerzitné poradenské centrum, Spolok medikov mesta Košice a Slovenská asociácia študentov a absolventov psychológie spájajú svoje sily v boji za destigmatizáciu psychických ochorení!

Svet sa nezmení naraz, je treba začať malými krôčikmi, a my sa o to posnažíme na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ). Príďte zistiť niečo o strašiaku s názvom „duševné ochorenia“, o tom, ako takýmto ťažkostiam predchádzať, vypočuť si príbehy ľudí, ktorí nimi trpia, a hlavne zistiť niečo o tom, prečo sa o nich netreba báť hovoriť.

Čakáme Vás 10. októbra v budove Minerva (Moyzesova 9, Košice) o 17:30. Záštitu nad podujatím prevzal rektor UPJŠ v Košiciach, prof. RNDr. Pavol Sovák, CSc.