Obzretie sa za Reprezentačným bálom UPJŠ

Reprezentačný bál UPJŠ sa pod záštitou rektora UPJŠ prof. MUDr. Ladislava Mirossaya, DrSc. uskutočnil 23. januára 2015 v hoteli DoubleTree by Hilton Košice za účasti takmer troch stoviek zamestnancov našej univerzity a ďalších hostí. Moderátori večera Marcel a Junior svojou charizmou a milým humorom vytvorili príjemnú atmosféru a sympatickým spôsobom prepojili hudobnú scénu s tanečným parketom. Úvod spoločenského podujatia patril obdivuhodným kreáciám Tanečného klubu Ellegance – Petra Vidašiča a následne hlavnému hosťovi, stálici hudobného sveta, Helene Vondráčkovej. Nevšedný tanečný zážitok pri jej nezabudnuteľných melódiách precitol vnútorný zmysel v každom z prítomných hostí. Hudobná skupina RADICAL a ľudová hudba Ľuba Hudáka svojim profesionálnym výkonom a širokým repertoárom roztancovali doslova všetkých. Program neskorého večera spríjemnil talentovaný operný spevák Igor Kucer, ktorý preniesol emóciu umeleckého prejavu na každého z prítomných. Zaujímavá tombola, kulinárske menu, výber chutného vína a bohatý polnočný buffet boli dokonalou bodkou za týmto podujatím. Poďakovanie patrí hlavnej organizátorke Reprezentačného bálu UPJŠ p. kancelárke Mgr. Adriane Sabolovej, Úseku pre propagáciu a marketing, ako aj všetkým, ktorí sa organizačne a sponzorsky podieľali na tomto významnom spoločensko-kultúrnom univerzitnom podujatí.