Priestory na Medickej v novom šate

Priestory bývalého „I-čka“ na medických internátoch sa zmenili na nepoznanie. Študenti Ústavu telesnej výchovy a športu získali pre svoje štúdium priestrannú prednáškovú miestnosť priamo pri internátoch Medická 6 v Košiciach.  Pre študentov ESN (Erasmus Student Network) budú čoskoro pripravené do užívania priestory pre svoju činnosť a prekvapením pre všetkých je nová vysokoškolská kaviarnička (klub College Cafe) s príjemnou domácou atmosférou. Presvedčiť o tom sa mohli aj zástupcovia vedenia UPJŠ, p. rektor prof. MUDr. L. Mirossay, DrSc., p. prorektor pre VŠ vzdelávanie a IT prof. RNDr. P. Sovák, CSc., p. prorektorka pre zahraničné vzťahy doc. Mgr. S. Tomaščíková, PhD. a kancelárka UPJŠ p. Mgr. A. Sabolová, ktorí dňa 3. novembra 2014 navštívili všetky vynovené priestory na Medickej ulici a vyjadrili presvedčenie, že prinesú úžitok všetkým študentom našej alma mater.

►  Facebook