SAFTRA IMAGINE, s.r.o. – komerčne prvý úspech univerzitnej startup firmy

Spoločnosť SAFTRA IMAGINE, s.r.o. dosiahla prvý komerčný úspech startup firiem UPJŠ a to v ostro sledovanom medzinárodnom prostredí. Zúročením skúseností v oblasti poskytovania tretieho stupňa medicínskej starostlivosti ako aj kompetencie v oblasti optimalizácie zložitých systémov zrealizovala SAFTRA IMAGINE ako dcérska spoločnosť firmy SAFTRA s.r.o. komplexný návrh jednej z najväčších verejných lekární na Slovensku. V rámci zákazky spoločnosť SAFTRA IMAGINE spracovala v krátkom čase funkčný dizajn lekárne, procesnú a sortimentnú optimalizáciu, dozorovala projektovú dokumentáciu, školenie personálu ako aj zabezpečenie legislatívnych krokov.

Nová lekáreň AGEL najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe je umiestnená vo vstupnom areáli US Steel a prevádzkuje ju 1. súkromná nemocnica Košice-Šaca, člen skupiny AGEL.  Na slávnostnom otvorení tejto najmodernejšej verejnej lekárne na Slovensku sa 16. marca okrem najvyššieho vedenia medzinárodného giganta AGEL a vedenia 1. súkromnej nemocnice zúčastnili aj predstavitelia spoločnosti SAFTRA IMAGINE s.r.o.

Bližšie informácie

File File size