SAFTRA IMAGINE, s.r.o. uzavrela dohodu o spolupráci s komerčným partnerom

Univerzitný startup UPJŠ – spoločnosť SAFTRA IMAGINE, s.r.o. dosiahla ďalší komerčný úspech. V rámci uzavretej dohody s komerčným partnerom – firmou PROSIT Pharma, s.r.o., kozmetickou spoločnosťou pôsobiacou na území SR, firma SAFTRA IMAGINE, s.r.o. zabezpečuje:

• Registráciu produktov PROSIT pre skupinu detí do troch rokov veku na trh EÚ
  • Prechod výroby z poloautomatických výrobných podmienok do veľkokapacitných podmienok podľa zásad správnej výrobnej praxe (GMP)
  • Odborný dozor pri GMP veľkovýrobe šarží a odladení výrobných postupov
  • Poradenstvo pri tvorbe nového dizajnu obalov
  • Asistenciu pri uvedení produktov PROSIT Pharma s.r.o. na trh SR a ďalšie trhy v rámci EÚ
  • Zastupovanie pri rokovaniach s dodávateľmi surovín, výrobnými partnermi a distribútormi
  • Ďalší vývoj masťového základu PROSIT ako nosiča pre novovyvíjané liečivá spolu so zodpovedajúcou registráciou podľa požiadaviek na zdravotnícke pomôcky, resp. lieky.
  • Odborná asistencia pri ochrane duševného vlastníctva spoločnosti PROSIT Pharma, s.r.o.

Bližšie informácie…

File File size