Laureátom „Študentskej osobnosti Slovenska“ je študent UPJŠ Právnickej fakulty

Študentská osobnosť Slovenska 2015/2016 je národná súťaž mladých talentovaných ľudí. Jej cieľom je vyzdvihnúť mladé slovenské osobnosti na vysokých školách v SR, ich talent ako aj cieľavedomosť a úspešnosť, predstaviť ich širokej verejnosti a dať im možnosť presadiť sa doma aj v zahraničí. Študentské osobnosti Slovenska 2015/2016 boli vyhlásené na slávnostnom podujatí dňa 14. decembra 2016 za účasti osobností verejného a spoločenského života. Jednotlivé nominácie posudzovali garanti podujatia, ktorí sú špičkovými odborníkmi na tú ktorú oblasť, uznávaní doma i v zahraničí, vrátane odborníkov menovaných Slovenskou rektorskou konferenciou a Slovenskou akadémiou vied.

Laureátom ŠTUDENTSKEJ OSOBNOSTI roka v odbore PRÁVO sa stal JUDr. František BONK, interný doktorand Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach.

K dosiahnutému úspechu mu srdečne gratulujeme.

Bližšie informácie: www.studentskaosobnost.sk