Doktorandka Prírodovedeckej fakulty UPJŠ Jana Vargová vyhrala Súťaž mladých onkológov

Nadácia výskum rakoviny v spolupráci s Jesseniovou lekárskou fakultou v Martine a Martinským centrom pre biomedicínu (BioMed Martin) usporiadali 7. marca 2018 pri príležitosti Dňa výskumu rakoviny „Súťaž mladých onkológov“ o najlepšiu prácu v oblasti onkologického výskumu. Tento rok sa do nej prihlásil rekordný počet 37 súťažiacich v štyroch kategóriách: stredoškolák, vysokoškolák, študent doktorandského štúdia a mladý vedecký pracovník do 35 rokov. Víťazkou sekcie „Študent vysokej školy – doktorand“ sa stala doktorandka Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v Košiciach v študijnom programe Molekulárna cytológia RNDr. Jana Vargová. Svoje ocenenie si prevzala počas galakoncertu v Slovenskom komornom divadle – Národnom dome v Martine.

Srdečne blahoželáme!

Autorka fotografií: Katarína Sedláková