Voľba kandidáta na funkciu dekana Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach (funkčné obdobie 2023 – 2027)

Akademickej obci
Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

ZOZNAM KANDIDÁTOV
na funkciu dekana Filozofickej fakulty
Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
(funkčné obdobie 2023 – 2027)

Volebná a mandátová komisia Akademického senátu Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach zaregistrovala jednu kandidátku na funkciu dekana Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach:

1. prof. Mgr. Renáta PANOCOVÁ, PhD.

Voľba kandidáta na funkciu dekana Filozofickej fakulty UPJŠ sa uskutoční v pondelok 20. marca 2023 vo Veľkej zasadačke UPJŠ v Košiciach (Šrobárova 2) po verejnom vypočutí zaregistrovanej kandidátky, ktoré sa uskutoční v rovnaký deň (20. marca 2023) so začiatkom o 13.00 hod. v Historickej aule Rektorátu UPJŠ v Košiciach (Šrobárova 2).
VaMK AS FF UPJŠ stanovila dĺžku prezentácie zaregistrovanej kandidátky na verejnom vypočutí v rozsahu maximálne 30 minút.
Kandidáta na funkciu dekana Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach bude voliť volebné zhromaždenie FF UPJŠ, ktoré má 32 členov a tvoria ho členky a členovia Akademického senátu FF UPJŠ a osoby menované rektorom UPJŠ.

Košice 6. 3. 2023

PhDr. Marián Gladiš, PhD.
predseda VaMK AS FF UPJŠ