V Minerve sa oplatí ostať po škole!

Skupinka doktorandov a študentov Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach podnietila vznik nového ambiciózneho projektu – Po škole s Minervou. Zámerom je „oživiť“ priestory kampusovej kaviarne Minerva, ktorá zvykne byť navštevovaná predovšetkým počas voľných chvíľ medzi prednáškami a seminármi.
Po škole s Minervou ponúkne študentom možnosť rozšíriť svoje obzory a zručnosti. Na týždennej báze sa bude zameriavať na organizovanie workshopov a diskusií, dominantne orientovaných na témy, ktoré nám ponúkajú spoločenské vedy. Podujatia poskytnú účastníkom možnosť spoznať nové prístupy k riešeniu rôznych problémov a rozšíriť svoje vedomosti o rôznych témach.
Ostať po škole bude výbornou príležitosťou pre študentov, ktorí chcú získať nové skúsenosti a vedomosti. Projekt bude prebiehať počas celého semestra. Otvorený je pre všetkých študentov, ktorí sa chcú zapojiť do jeho aktivít a rozšíriť svoje vedomosti o spoločenských vedách.

Organizačný tím:
Mgr. Andrea Čurošová GavalcováMgr. Peter OleničMgr. Samuel VahovskýBc. Timotej Mikloš a Daša Popovičová
(Tím sa bude rozrastať. 🙂)