UNIVERZITA PAVLA JOZEFA ŠAFÁRIKA V KOŠICIACH - Lekárska fakulta

українська
AIS2

WiFi sieť "eduroam"

Komu je WiFi sieť UPJŠ určená?
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach vytvorila technické podmienky pre pripojenie sa do bezdrôtovej WiFi siete UPJŠ v priestoroch Univerzity a študentských domovov UPJŠ. Táto služba je určená pre potreby zamestnancov a študentov UPJŠ a je umožnená v miestach prístupových bodov.

Kde je možné sa pripojiť na WiFi sieť UPJŠ?
WiFi sieť UPJŠ s označením "eduroam" je na Lekárskej fakulte UPJŠ dostupná v a v okolí všetkých posluchární

Čo je potrebné na pripojenie do WiFi siete UPJŠ?
Prístup do WiFi siete UPJŠ je umožnený všetkým používateľom oficiálnej zamestnaneckej resp. študentskej e-mailovej schránky UPJŠ, ktorá je automaticky zriaďovaná všetkým zamestnancom a študentom UPJŠ. V prípade, že Vaša zamestnanecká alebo študentská e-mailová schránka nie je aktívna, resp. nepoznáte alebo ste zabudli svoje heslo, kontaktujte RNDr. Jána Krivoš-Belluša (Ústav lekárskej informatiky a simulátorovej medicíny UPJŠ LF, III. sekcia, 6. poschodie). Na základe prihlasovacích údajov oficiálnej e-mailovej schránky UPJŠ si na stránke https://www.upjs.sk/wifi/heslo/ vygenerujte heslo pre WiFi a podľa návodu si nastavte operačný systém na vašom mobilnom zariadení.

Ako sa prvýkrát pripojiť do WiFi siete UPJŠ?
V mieste prístupových bodov WiFi siete UPJŠ vyhľadajte sieť s označením "eduroam" a zadajte svoj login (e-mailová adresa) a heslo pre WiFi, ktoré ste si vygenerovali na stránke https://www.upjs.sk/wifi/heslo/.

Posledná aktualizácia: 14.10.2022