hľadaj
Dnes je 23.04.2014, sviatok/meniny Vojtech

Lekárska fakulta

Aktuality

Pozvánka pre študentov 6. ročníka

Dekan Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach Dr.h.c. prof. MUDr. Leonard Siegfried, CSc. pozýva študentov 6. ročníka UPJŠ LF a lekárov zaradených do špecializačného štúdia zdravotníckych pracovníkov v špecial. odbore Všeobecné lekárstvo a Pediatria na stretnutie dňa 24.4.2014 o 13.00 v Aule UPJŠ LF.

viac
Zákaz umiestňovania oznamov

Vedenie UPJŠ LF vydalo zákaz svojvoľného umiestňovania oznamov v priestoroch fakulty. Oznamy o konaní podujatí organizovaných v rámci Lekárskej fakulty a študentské oznamy budú umiestňované na vyhradených plochách.

viac
Projekt našich študentov zvíťazil

Nadácia Pontis podporí projekt študentov Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach nazvaný Spolu za zdravý a krásny úsmev. Projekt našich študentov získal v hlasovaní verejnosti najvyšší počet hlasov spomedzi všetkých študentských projektov – hlasovalo zaň až 3698 návštevníkov stránky www.space.sk.

viac
Výsledky výberového konania Lions

V tomto roku sa prihlásilo na letné študijné pobyty 9 študentov 4. ročníkov a 10 študentov 5. ročníkov všeobecného lekárstva. Pri výbere sme prihliadali na prospech, jazykové znalosti a podľa pokynov rakúskeho partnera aj na poberanie sociálneho štipendia.

viac
Bezdrôtová sieť na UPJŠ LF

Študenti a zamestnanci môžu v priestoroch Lekárskej fakulty UPJŠ využívať bezdrôtovú (wireless) sieť UPJŠ - "Eduroam", ktorá je zároveň oficiálnou službou poskytovanou pre študentov a zamestnancov UPJŠ...

viac
Rozlúčili sme sa s doc. PhDr. Andrejom Stančákom, CSc.

Vo veku nedožitých 90-tich rokov zomrel dňa 9. marca 2014 dlhoročný pracovník Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach doc. PhDr. Andrej Stančák, CSc., ktorý patril k zakladateľskej generácii klinických psychológov na Slovensku.

viac
Rozlúčili sme sa s doc. MUDr. Františkom Longauerom, CSc.

Dňa 23. februára 2014 nás vo veku veku 73 rokov navždy opustil dlhoročný učiteľ Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach, bývalý dekan UPJŠ LF a prorektor UPJŠ v Košiciach doc. MUDr. František Longauer, CSc. Česť jeho pamiatke!

viac
Investície do obnovy exteriérov a interiérov budovy lekárskej fakulty

Viac ako 300-tisíc EUR investovala v roku 2013 Lekárska fakulta Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach okrem bežných nákladov na opravu, údržbu a revízie zariadení do obnovy exteriéru  aj interiéru  svojho objektu.

viac

Portál Lekárskej fakulty UPJŠ Univerzitná knižnica Elektronický stravovací systém UPJŠ RSS na Lekárskej fakulte UPJŠ E-shop kníh na UPJŠ Lekárska fakulta UPJŠ na Facebooku

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Lekárska fakulta

Trieda SNP 1
040 11 Košice
Slovenská republika

Dekanát:
Telefón/Fax: (+421 55) 642 81 51
e-mail: tajomnik@lf.upjs.sk

Študijné oddelenie:
Telefón/Fax: (+421 55) 789 49 29
e-mail: studijne@lf.upjs.sk

PR manažér:
Telefón: (+421 55) 234 3220
Mobil: 0907 776 442
e-mail: jaroslava.oravcova@upjs.sk

Asociácia učiteľov a študentov lekárskych fakúlt
Systém kontroly a hodnotenia pedagogického procesu

 

Posledná aktualizácia: 22.04.2014