Právnická fakulta UPJŠ v Košiciach získala Cenu mesta Košice

V stredu 7. mája 2014 sa uskutočnil v Historickej radnici na Hlavnej 59 v Košiciach slávnostný ceremoniál pamätného dňa Košíc spojený s odovzdávaním ocenení významným Košičanom a kolektívom. Cenu mesta Košice získal aj kolektív Právnickej fakulty UPJŠ v Košiciach – ocenenie prezvala z rúk primátora MUDr. Richarda Rašiho, PhD., MPH dekanka fakulty doc. JUDr. Gabriela Dobrovičová, CSc. Po skončení slávnostného ceremoniálu jej zagratuloval aj rektor Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach prof. MUDr. Ladislav Mirossay, DrSc.
      Ocenenia primátora mesta Košice získali aj viacerí pracovníci Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Cenu primátora mesta Košice si prezval prof. MUDr. Štefan Lukačín, PhD. a Plaketu primátora mesta Košice doc. MUDr. Jozef Firment, PhD. a doc. MUDr. Vincent Nagy, PhD.
      Všetkým oceneným gratulujeme!

ODÔVODNENIE OCENENIA