Úspech futsalistov UPJŠ

Dňa 16. júna 2009 sa uskutočnilo celoštátne finále Vysokoškolskej ligy vo futsale. Organizátorom turnaja bola Katedra telesnej výchovy a športu na Slovenskej poľnohospodárskej univerzity Nitra za celkovej spoluúčasti Slovenskej asociácie univerzitného športu.
     Tohto finále sa zúčastnili 4 najlepšie družstvá zo svojich regiónov a to za:

Východoslovenský
Stredoslovenský
Západoslovenský
Bratislava
– UPJŠ Košice, Právnická fakulta a Lekárska fakulta
–  Žilinská univerzita Žilina
– SPU Nitra
– STU Bratislava, Strojnícka fakulta

Družstvo UPJŠ prešlo celým turnajom bez prehry a získalo ďalšiu významnú trofej pre našu univerzitu v tomto tak úspešnom športe. Stalo sa tak majstrom Slovenskej republiky vo futsale v súťaži Vysokoškolskej ligy.
O tento unikátny výsledok sa pod vedením učiteľa Ústavu telesnej výchovy a športu UPJMŠ PaedDr. Imricha Staška zaslúžili títo študenti:

Lukáč Ladislav, Kontra Pavol, Kovács Roland, Grošaft Otto, Lojan Anton a Komár Juraj
(z Právnickej fakulty UPJŠ)

Mamaj Štefan, Škyvra Ladislav a Győri Adam
(z Lekárskej fakulty UPJŠ)

K dosiahnutému úspechu srdečne blahoželáme !!!