Slovak Economic Association Meeting 2017 (SEAM 2017)

Slovenská ekonomická spoločnosť v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave, Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Technickou univerzitou v Košiciach organizovali v dňoch 29. – 30. septembra 2017 v priestoroch Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach výročnú konferenciu Slovenskej ekonomickej spoločnosti SEAM 2017 (Slovak Economic Association Meeting 2017).

Hlavnými prednášajúcimi boli nositeľ Nobelovej ceny za ekonómiu Robert F. Engle (New York University Stern School of Business) a David H. Reiley (Pandora Media, Inc. a University of California Berkeley School of Information).

V rámci viac ako 100 prednášok boli na konferencii prezentované vedecké štúdie od 240 autorov (a spoluautorov), reprezentujúcich viac ako 100 inštitúcií z 23 krajín sveta. Renomovaní ekonómovia z Európy, ale aj iných kontinentov, predniesli svoje prednášky s cieľom vymeniť si najnovšie poznatky o ekonomických vzťahoch a procesoch a ich uplatnení v hospodárskej praxi.

Day 1 – Opening welcome & keynote lecture (Robert F. Engle)
Day 2 – Keynote lecture (David H. Reiley)

Bližšie informácie…