Výberové konania pre VŠ učiteľov

• Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta profesora v študijnom odbore všeobecné lekárstvo so zameraním na normálnu a patologickú fyziológiu na Ústave lekárskej fyziológie UPJŠ LF … (23.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 2 pracovných miest vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie odborného asistenta na Chirurgickej klinike UPJŠ LF a Nemocnica AGEL Košice-Šaca, a. s. … (25.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovného miesta vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie lektora na Ústave epidemiológie UPJŠ LF v Košiciach… (24.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovného miesta vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie lektora na Ústave súdneho lekárstva UPJŠ LF… (24.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovné miesto vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie odborného asistenta na IV. internej klinike UPJŠ LF a UNLP v Košiciach… (24.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovné miesto vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie odborného asistenta na Klinike infektológie a cestovnej medicíny UPJŠ LF a UNLP v Košiciach… (24.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta docenta v študijnom odbore všeobecné lekárstvo so zameraním na gynekológiu na Gynekologicko-pôrodníckej klinike UPJŠ LF a Nemocnica AGEL Košice-Šaca a. s.… (17.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovné miesto vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie lektora vo výučbovej základni Všeobecná ambulancia pre dospelých Kövaryová… (17.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta docenta v študijnom odbore všeobecné lekárstvo so zameraním na gynekológiu na Gynekologicko-pôrodníckej klinike UPJŠ LF a UNLP… (10.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta docenta v študijnom odbore všeobecné lekárstvo so zameraním na chirurgiu na Neurochirurgickej klinike UPJŠ LF a UNLP… (10.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta docenta v študijnom odbore všeobecné lekárstvo so zameraním na anatómiu, histológiu a embryológiu na Ústave anatómie UPJŠ LF… (10.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 funkčného miesta docenta v študijnom odbore farmácia so zameraním na farmakológiu na Ústave farmakológie UPJŠ LF… (10.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovného miesta pracovné miesto vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie odborného asistenta na Internej klinike UPJŠ LF a Nemocnica AGEL Košice-Šaca, a.s.… (2.04.2024)
  • Výberové konanie na obsadenie 1 pracovného miesta vysokoškolského učiteľa pre výkon funkcie lektora na Ústave patológie UPJŠ LF… (3.04.2024)